חברת PALSO הינה חברה הפועלת בשוק הישראלי כבר שנים רבות, ומתמחה במתן פתרונות גמר ומוצרי אלומיניום.

הניסיון הרב שצברנו במהלך השנים מלמד אותנו לזהות את הצרכים המסוימים של כל לקוח ובכך ליצור עבורו פתרון אופטימלי, תוך מתן דגש על רמת גימור גבוהה והקפדה על הפרטים הקטנים.

עם השנים בתחום עבודות האלומיניום, למדנו לבחור את הפרופילים האופטימליים לכל עבודה אשר יעמדו בדרישות הבטיחות ובצרכים העיצוביים של הלקוח.

אז למה דווקא אתנו?

שירות שירות ושירות!!! זו לא סתם סיסמא זו דרך חיים. אצלנו תקבלו יחס של לקוחות חדשים גם אחרי שנתיים!!! את השם שלנו לקח לנו המון שנים לבנות וזאת לרוב בזכות לקוחותינו שהמליצו עלינו לבעלי עניין השונים.

אנו מתכוונים להמשיך בדרך זו ואנו יודעים שהמפתח לכך הוא שביעות הרצון של הלקוח וזוהי מטרת העל שלנו.

Canopy In Aluminum Composite
Aluminum Works About Us

מקצועיות!!! שנים של ניסיון לימדו אותנו לאתר נקודות התורפה של כל פרויקט ולתת מענה אופטימלי.

אנו נשתף אתכם בכל שלבי הפרויקט משלב התכנון ועד סוף שלב הביצוע. נדאג לשתף אתכם בכל הפרטים הקטנים כך שתהיו שותפים מלאים לכל התהליך.

חדשנות!!! אנו מכירים את החברות המתחרות שלנו ודואגים תמיד להישאר "מחוברים" ולספק לכם מוצר עדכני במחירים אטרקטיביים ביותר.

מגוון עיצובי!!! אנו יודעים לספק לכם פתרון עיצובי מושלם עבור הצרכים הספציפיים שלכם הן מבחינת דוגמאות הפרופילים ועד מגוון הצבעים הנדרש.

גמישות בביצוע!!! ניתן לראות שלעיתים אנו חורגים מגבולות המוצר ומשנים אותו בהתאם לדרישות הלקוח, בצורה שתתאים יותר לסביבה בה הוא יותקן.

כחלק ממדיניות החברה, אנו משתמשים בפרופילי אלומיניום העומדים בתקנים בין לאומיים וזאת ע"מ להבטיח ללקוחותינו מוצרים איכותיים ברמה הגבוהה ביותר.

מבין מוצרי החברה הרבים אנו מייצרים גדרות, חניות, חלונות, פרגולות, שערים, מסתורי כביסה, חיפויי אלומיניום ועוד מוצרים רבים בהתאם לדרישות הלקוח.

מבין מגוון לקוחותינו ניתן לראות לקוחות פרטיים, יזמים, משרדי אדריכלות ועוד.

עם השנים צברנו ניסיון רב בתכנון פרויקטים מורכבים הן מבחינת הביצוע והן מבחינת לוחות הזמנים (אתרי בניה גדולים בהם נדרש תיאום קפדני בין בעלי המקצוע השונים) ואנו יודעים כיצד לעמוד בלוחות זמנים נדרשים בכל פרויקט.

אז בואו השאירו פרטים, ואחד מנציגי השטח יחזור אליכם במהרה וייתן לכם מענה במהרה.