מי שמעוניין להזמין שער לביתו או עבור החניה או עבור הכניסה הביתה מקבל בדרך כלל המלצה לרכוש שער מאלומיניום לאור איתנותו הרבה ועמידתו בפגעי מזג האוויר, הן השמש הים תיכונית היוקדת והן הסערות החורפיות. 

השערים השונים מיוצרים בהתאם לתקני בטיחות מחמירים שנקבעו בישראל כדי לשמור על שלומם של דיירי הבית ואורחיו.

שער הכניסה הוא הדבר הראשון שרואה כל אורח המגיע הביתה והוא מותיר רושם על הסובבים. חשוב ששער הכניסה יהיה מעוצב ויפה ועם זאת שיהיה פרקטי. השערים החדשים כוללים אפשרות להפעיל קודן כדי שהשער ייפתח וגם מסך צפיה כדי שבני הבית יראו מי עומד בפתח ויפתחו את השער עבורו או יחליטו לא לפתוח אם מדובר באדם זר. 

מגוון גדול של שערים 

את שערי האלומיניום אפשר להזמין בכל גודל נדרש בהתאם למיקום המיועד עבור השער בשטח. הלקוח בוחר את העיצוב התואם את הקו העיצובי של הבית והמפעל מסוגל לבצע כמעט כל תוכנית הנדסית או אדריכלית. את השער אפשר לצבוע בכל צבע בהתאם לבקשת המעצב או הלקוח.

המפעל המיומן והמנוסה מבצע הרבה מאד פרויקטים של שערים לבית תוך שימוש בתכנון מוקפד, בטכנולוגיות פורצות דרך וביצוע גימור איכותי אשר בה מקפידים על כל פרט ופרט. 

המטרה החשובה ביותר היא כדי ליצור הגנה מקסימלית על דיירי הבית מפני פורצים וזרים אחרים במיוחד כשהילדים נמצאים לבד בבית לאחר שעות הלימודים.

שערים חשמליים מאלומיניום 

לצורך ייצור שערים חשמליים מבצעים עבודות ריתוך בשיטות מתקדמות כדי שייצור השער יתבצע כיחידה אחת וכך יחזיק מעמד לאורך שנים רבות ולא יישחק עקב סיבות שונות. עקב דרך הבנייה הייחודית, מנגנון ההפעלה של השער פועל בצורה פשוטה וקלה. זאת בשונה משערי האלומיניום הישנים שלא נבנו כיחידה אחת ולכן החיבורים בין החלקים השונים יצרו תקלות חוזרות ונשנות בהפעלת מנגנון הפתיחה של הדלת.

שער נגרר מאלומיניום 

בבתים משותפים או בבנייני משרדים גדולים, הכניסה לחנייה היא באמצעות שער אלומיניום נגרר. בסוג זה של שערים מתקינים מסילה ישרה וחלקה באופציה תחתית או עילית ובכל פעם שרכב מעוניין להיכנס או לצאת השער נגרר כלפי חוץ ומאפשר לו את המעבר ולאחר מכן נסגר שוב.

שערים נגררים מאלומיניום אפשר לייצר בשפע של עיצובים ובשלל גוונים על פי בחירת הלקוח.

שער מתרומם לחניון לרכבים 

השיטה הנוחה ביותר לחניון רכבים היא שער אלומיניום מתרומם.  הלקוח מגיע לקרבת השער החשמלי, לוחץ על השלט וברגע זה השער מתחיל מתרומם כלפי מעלה עד הנקודה שנקבעה עבורו וכך הוא מאפשר למכונית לצאת או להיכנס. לאחר מכן לוחצים שוב על השלט השער יורד למיקומו הקבוע כשהוא מסתיר את מה שקיים בחניון. ברוב הבתים הפרטיים מותקנים שערים בסגנון זה שמאפשרים שמירה מקסימלית על הפרטיות. 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *