לקוחות המעוניינים להזמין פרגולות אלומיניום באשקלון מודעים היטב לעובדה שהם פונים לחברה המקצועית והמיומנת המסוגלת לייצר פרגולות איכותיות ויפהפיות. 

המפעל הצועד עם הקידמה מייצר פרגולות בטכנולוגיות חדשניות תוך הקפדה על תכנון מוקפד ועל ייצור מחומרי גלם בטיב מעולה שישרתו את הלקוחות לאורך שנים רבות. 

מטרת הקמת הפרגולה בחצר 

בעלי בתים פרטיים באשקלון רוצים בדרך כלל ליהנות מהאוויר הנעים הקיים בחצר או בגינה ולכן הם מחליטים להזמין פרגולה בגודל ובעיצוב על פי רצונם ובהתאם לתנאי השטח. ברוב המקרים מציבים בתוך הפרגולה שולחן וכיסאות וכך יוצרים מיקום אידאלי למפגש משפחתי או חברי במקום מוצל.

אופציה נוספת היא התקנת פרגולה בחניון הפרטי כך שהרכב יחנה במקום מוצל ולא יימצא שעות על גבי שעות בשמש החמה.

פרגולות מאלומיניום 

עד לא מכבר רוב הפרגולות שהותקנו היו מעץ, אך עם השנים נראו חסרונות רבים בשיטה זו כמו בעיות עמידות וצורך תכוף לרענן את הצבע של קורות העץ ולכן רבים מהלקוחות מעדיפים להזמין פרגולות מאלומיניום שהוא חומר יציב ועמיד ואינו זקוק לתחזוקה שוטפת כלל.

כדי להעניק לאלומיניום המתכתי נוכחות ייחודית ומעוצבת, צובעים את הפרופילים בגוונים שונים בהתאם לבחירתו של המעצב או הלקוח וכך נהנים מפרגולה עמידה ויפהפייה המוסיפה רבות ליופייה של הגינה.

ייצור פרגולות מאלומיניום 

אפשר ליהנות מפרגולות מאלומיניום בחצר או בגינה לאורך זמן כיוון שהחומר העמיד ממנו הוא מיוצר עומד איתן בפני פגעי מזג האוויר הקר והסוער בחורף, והחם מאד בקיץ. התנאים הללו לא משפיעים על החומר כלל והוא נותר בנראות זהה כמו ביום ההתקנה, ללא שחיקה, ללא שינוי בצבעו וללא הצטברות של חלודה.

פרגולות מאלומיניום עבור הצללת רכבים קבועה נבנות באופן צמוד לקיר החניה והן מעניקות הצללה משמעותית לרכבים החונים. או לחילופין פרגולות המורמות למעלה בהתאם לפעילות של שער ההרמה מאלומיניום. 

פרגולות מתכווננות 

לאחרונה הוחל בפיתוח של פרגולות מתכווננות שבהן הלקוח מחליט מה תהיה זווית ההצללה ומידת הקירוי בכל עת ונוח מאד לשנות את הכיוונים בהתאם למיקומה של השמש בשעות מסוימות. אם לדוגמה בעת השקיעה השמש יוקדת בחוזקה ומסנוורת את הראיה, הפרגולה תורד כלפי מטה כך שהיושבים מתחת לפרגולה לא יחושו את החום הכבד. לאחר שהשמש שוקעת ומתחילה בריזה נפלאה, זה הזמן להרים את הפרגולה וליהנות ממשבי הרוח הנעימים.

הפעולות הללו מתבצעות באמצעות מנגנון ידני הפועל באופן סיבובי וכך הלקוח מסובב את הידית עד הנקודה שבה הוא מעוניין או לחילופין באמצעות מנגנון חשמלי שמאפשר ללא מאמץ פיזי לקבע את הפרגולה במיקום הנדרש.

שימוש ציבורי בפרגולות אלומיניום 

בזכות היתרונות של פרגולות האלומיניום, נעשה בהן גם שימוש ציבורי נרחב כמו הצללה של תחנות אוטובוס כדי להגן על הממתינים לתחבורה הציבורית בימים גשומים או חמים. 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *