פרגולות חשמליות אינן דומות לפרגולות "הרגילות" שעשויות להיות נפלאות, אך לספק פתרון הצללה לאזור מסוים בלבד, או במילים אחרות – לספק פתרון הצללה סטטי. בניגוד לפרגולה "הרגילה", הפרגולה החשמלית כוללת תריסים אותם ניתן להזיז ממרחק תודות למנוע חשמלי. המנוע החשמלי מאפשר סגירה ופתיחה של התריסים, כך שניתן לשלוט בהצללה בהתאם לרצונם של היושבים תחת הפרגולה ולקבוע מה תהיה כמות האור שתחדור פנימה. 

כמו כן, ניתן לשלוט ברמת ההגנה בימים הגשומים בהם הרוחות חזקות ולאפשר ישיבה נוחה במקום יבש כשהגשם יורד בחוץ. במידה שמעוניינים לייצר תקרה סגורה, אפשר לסגור את הפרגולה לגמרי. את כל הפעולות הללו ניתן לבצע בקלות – כל מה שצריך לעשות זה ללחוץ על כפתור.

ולמה כדאי לבחור בפרגולה שעשויה מאלומיניום?

תכונותיו של האלומיניום – ביניהן: העמידות שלו בפני מזג אוויר קיצוני, העמידות בפני קורוזיה, המשקל הקל שהופך אותו לחומר בטוח בהשוואה לחומרים אחרים, השמירה על המראה, עצם העובדה שניתן לנקות אותו ללא קושי ותכונות נוספות, הופכות אותו לחומר איכותי ביותר. 

כאשר רוכשים פרגולה חשמלית שעשויה מאלומיניום אפשר ליהנות משפע יתרונות, להלן 5 יתרונות מרכזיים של פרגולות אלומיניום:

1. חיסכון באנרגיה – כשבני הבית מבלים חלק מזמנם בישיבה תחת הפרגולה החשמלית, מצלילים אותה בהתאם לצורך ובעצם נמנעים מישיבה בחדרים ממוזגים בבית, הם יכולים לחסוך הרבה אנרגיה ולהפחית את ההוצאות בצורה משמעותית.

2. תחזוקה וניקיון – כאשר מדובר על פרגולה שעשויה מאלומיניום אין צורך בתחזוקה. האלומיניום, כפי שצוין – עמיד הפני מזג אוויר קיצוני ובשל כך לא צריך ללטש את הפרגולה או לצבוע אותה. כמו כן, קל מאוד לנקות את הפרגולה.

3. חיסכון בזמן – בגלל שאלומיניום אינו שוקל הרבה ביחס לחומרים האחרים, ההרכבה של פרגולה שעשויה מאלומיניום חוסכת זמן יקר. אם משווים בין הזמן שנחוץ להרכבת פרגולה שעשויה מחומרים אחרים, כמו למשל: פרגולה שעשויה מברזל או פרגולה שעשויה מעץ, ניתן לראות שפרגולה מאלומיניום דורשת מהמתקינים להשקיע שליש מהזמן שנחוץ להרכבת פרגולות שעשויות מחומרים אחרים.

4. ניקיון ההתקנה – נוסף על החיסכון בזמן ההתקנה ביחס להתקנת פרגולות מסוגים אחרים, התקנת פרגולה מאלומיניום אינה מלכלכת ואינה דורשת ביצוע של עבודות נוספות, ביניהן: ריתוכים וניסורים.

5. שפע עיצובים – כאשר מדובר על פרגולות שעשויות מאלומיניום ניתן לבחור בין מגוון עיצובים ואפילו לשלב בפרגולה גופי תאורה. היכולת להתאים את העיצוב באופן אישי מאפשרת לבני הבית ליהנות מפרגולה מעוצבת שמשתלבת עם המראה של הבית באופן הרמוני.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *