בשנים האחרונות חלה עלייה משמעותית בהקמת גדרות מאלומיניום עקב האפשרויות הרבות להקים מחומר זה גדרות יפהפיות ופונקציונליות.

יתרונות של גדרות לגינה מאלומיניום 

בעלי בתים פרטיים משקיעים רבות בעיצובו של הבית על כל חדריו ומפלסיו ולכן באופן טבעי יזמינו גם גדר חדשנית ומעוצבת שנראותה תשתלב עם נראותו של הבית וסביבתו הקרובה. מפעל האלומיניום מסוגל לייצר גדרות עמידות וחזקות אשר מתוכננות באופן מדויק ולפרטי פרטים וכוללות עיצוב יוצא דופן ,כך שהוא מוסיף רבות ליופיו של הבית. 

ייצור גדרות מאלומיניום 

השימוש באלומיניום הוא נוח במיוחד כיוון שמדובר בחומר קל לעיבוד אשר נחתך במכונות משוכללות הפועלות בטכנולוגיות חדשות ופורצות דרך. לאור ההוראות המדויקות לחיתוך, מתקבלים יחידות אלומיניום התואמות באופן הרמטי את הצורך בשטח.

גדרות אלומיניום לגינה משלבות כמה אלמנטים ויתרונות מהותיים, הן גדרות חזקות ועמידות והן גם מעוצבות ויפות. יחסית לחומרים אחרים שמהם אפשר לבנות גדרות, חומר האלומיניום נחשב לחומר ייחודי וזול. הוא  עמיד בפני פגעי מזג האוויר, הוא לא מחליד, לא מעלה קורוזיה גם בגדרות הממוקמות בסמוך לחוף הים, לא דוהה ואינו דורש תחזוקה שוטפת.

הבחירה בייצור גדרות מאלומיניום ולא מחומרים אחרים 

בעבר ייצרו גדרות רבים מברזל אך זהו חומר גלם שהוא די כבד ולכן נוח פחות לשימוש יום יומי של בני הבית, לעומת הגדרות מאלומיניום שהן קלות מאד, בטוחות לשימוש וחזקות. 

גם ייצור גדרות מעץ גושני פחת באופן די משמעותי כיוון שיש בו כמה חסרונות, כמו חוסר העמידות שלו בפגעי מזג האוויר, הוא מגושם ופחות פרקטי מגדרות העשויות ממתכת .העץ מצריך תחזוקה שוטפת כמו מריחה של שמן מיוחד על פני כל חלקי גדר העץ אחת לשנה ולעתים גם שיוף של כל הפרופילים מעץ.

גדרות אבן הן כבדות, מסורבלות ותופסות שטח משמעותי במרחב ולכן פרקטיות פחות. אפשרות התמרון העיצוביות הן מצומצמות לאור הקושי לעבוד עם החומר המסיבי.

אופציה נוספת היא הקמת גדרות מחומר פלסטי. חומר זה הוא קל מדי ולכן נוטה להישבר ולשנות את מראהו לאורך זמן.  מעבר לכך, ייצור גדרות בשיטה זו מעניק רמה בטיחותית נמוכה יחסית ולכן אינו מומלץ.

האפשרויות הרבות בעת ייצור גדרות לגינה מאלומיניום 

במפעל קיימות אין ספור דוגמאות שאותן אפשר לייצר בגודל הנדרש, במרקמים מעניינים וטקסטורות מסקרנות המוסיפות יופי רב לגדר הכניסה הבייתה.

במבנה הגדר משלבים אלמנטים נוספים כמו תיבת דואר, לוח מקשים להקלדת קוד הכניסה ועוד. 

במקרים רבים גדר האלומיניום היא ארוכה ומשמשת גם ככניסה לחניון עבור רכב אחד או שני רכבים בהתאם לשיקולו של בעל הנכס. 

כל מי שמסתובב בשכונות שיש בהן בתים פרטיים רבים נחשף לכמות הגדולה של הגדרות הבנויות מאלומיניום, לאור שביעות הרצון של הדיירים משיטת גידור זו. 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *