מעצבי פנים רבים חושבים שהכניסה מהרחוב לשטח הגינה צריכה להיות מרשימה ויפה, כיוון שזוהי ההקדמה לנראותו של הבית כולו. לכן, קיימת חשיבה משותפת רבה של המעצב והלקוחות יחד לגבי נראותו של השער וחומרי הגלם ממנה הוא יורכב. 

כל אורח מרגיש שקיימת בכניסה קבלת פנים ייחודית והוצב במקום שער כניסה מעוצב ויפהפה. המראה שהוא רואה מעניק את התחושה שהוא ייחשף עוד מעט לבית מדהים ביופיו.

הקמת שער כניסה מעוצב 

המגמה בשנים האחרונות היא להקים שערי כניסה מאלומיניום לאור הנוחות הרבה של ייצור שערים מחומר קל לעיבוד זה ולאור רמת הבטיחות הגבוהה שהשערים הללו מקנים לדיירים.

עקב השימוש ההולך ומתרחב במכונות הייצור החדשניות המייצרות את השערים המבוססות על שיטת CNC  אפשר ליצור שערים בכל גודל רצוי לרוחב ולגובה. כמו כן סוגים מגוונים של עיצובים כך שכל שער נראה אחרת לחלוטין. במהלך התכנון אפשר להציע ללקוחות להוסיף במיקומים שונים של השער שילוב של חומרים נוספים כמו זכוכיות ייחודיות ויטרינות ועיטורים ממתכת אחרת, כדי ליצור דגמים מקוריים. 

עיצוב של שערי כניסה לבית 

ההיצע של העיצובים האפשריים כולל אין ספור רעיונות, כמו לדוגמה פסי רוחב במידות שונות המוצגים על החלק החיצוני של השער, שילוב של כמה צבעים בהירים כמו לבן ואפור בהיר וכהים כמו אפור כהה, חום או שחור כדי ליצור משחק צבעים מעניין. 

אפשר להזמין שער שכל החלק הרוחבי התחתון יהיה כהה והדוגמאות השונות יהיו בחלק העליון וכך מי שמתקרב לשער הכניסה אינו רואה מה קורה בחצר הפנימית וזאת כדי לשמור על פרטיותם של בני המשפחה. 

דגמים יפהפיים הם אלה שמשולבים בהם זכוכיות אטומות או וויטרינות. המעצב מתכנן בדרך כלל כמה מיקומים שבהם יותקנו הזכוכיות לאורך או לרוחב ובכל כמות רצויה. הימצאותן של הזכוכיות על סוגיהן השונים מוסיפה יופי רב לנראותו של השער והופכת אותו ליוצאת דופן.

אופציה מרתקת נוספת היא שער המורכב משתי יחידות רוחביות זו על זו וביניהן פס רחב ובו עיטורים ממתכת מכופפת בשלל צורות יפהפיות. 

קיימת גם אפשרות להוסיף מעל השער עיטורים לגובה בצורות ובזויות שונות, דבר המעניק גובה נוסף לכל שער.

שימוש בחומרים שונים לבניית שער הכניסה

בעבר רוב השערים נבנו מברזל אך לאור העובדה שמדובר בחומר שהוא מאד כבד, השימוש בו הולך ופוחת. כך גם השימוש בעץ עקב התחזוקה השוטפת שלו ופגעי מזג האוויר.

היתרונות הרבים של האלומיניום כוללים גם את העובדה שמשקלו קל ואפשר לעצב אותו במגוון צורות גיאומטריות, העלו אותו לחומר הפעיל ביותר בבניית שערים. 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *